Hakkımızda

KAF Teknik Yapı olarak; estetik, konforlu ve sağlam yapılar sunabilmek için kaliteyi ön planda tutuyor ve sektörün öncü tedarikçi firmaları ile çalışıyoruz.

Hiçbir ayrıntıyı göz ardı etmeden, doğaya ve insana saygılı, güven odaklı titiz bir çalışma modelini benimsiyoruz.

Farklı yeni yaşam alanları üretirken aynı zamanda kentsel dönüşüm projeleriyle de ülkemizin şehir yapılanmasında pay sahibi olmak için çalışıyor, sizlerin güven ve huzur içinde hayat sürebilmesi için yatırımlar planlıyoruz.


Misyonumuz


Kaliteden ödün vermeden,  Doğa dostu yapılar üreterek yatırımcılarına yeşil ile iç içe yaşam alanları sağlayan, Topluma ve ekonomiye katkı sağlayan, Dinamik kadrosuyla modern teknolojiden faydalanarak dünya standartlarında yapılar üreten,  Sosyal sorumluluk bilinciyle günümüze ve gelecek kuşaklara örnek olan bir yapı firması olmak.Vizyonumuz


Geçmişten aldığımız tecrübeleri harmanlayarak genç ve dinamik kadromuzla birlikte dünya standartlarına uyumlu, modern teknolojiye entegre yaşam alanlarını; işimize, insanımıza ve çevremize duyduğumuz saygı ile inşa etmek, estetik üstünlük ile kalıcı yaşam alanları meydana getirmek, Kalite ve konfordan ödün vermeden doğaya saygılı projeler üretmek…Çevre Politikamız


KAF Teknik Yapı, çevre politikasında çalışanlarının ve diğer tüm sosyal paydaşlarının yaşam kalitesini koruyan ve artıran bir yaklaşımı benimsemekte; faaliyetlerinin çevreye verebileceği zararları en aza indirgemek için çalışmalarını aşağıda belirlenen ilkeler doğrultusunda şekillendirmektedir.
Bu doğrultuda;
– Çalışmalarının çevre üzerindeki etkisini tespit eder ve olumsuz etkileri en aza indirecek her türlü önlemi alır.
– Çalışmaları için gerekli enerji ve doğal kaynakları en etkin şekilde kullanır; israfı önlemek için gerekli önlemleri alır.
– Çalışmalarının sonunda meydana gelen atıkları kontrol altında tutar; hava, su ve toprağın kirlenmesini önlemek için gerekli önlemleri alır ve bunları sürekli geliştirir.
– Yaptığı iş, sunduğu hizmet ve ürettiği ürünlerde çevre ile ilgili yürürlükteki yasal mevzuatın ve üyesi olduğu kuruluşların diğer şartlarını yerine getirir.
– Çevre ile ilgili tüm çalışmalarının, oluşturduğu politikalar doğrultusunda yapılmasını ve bunun sürekliliğini sağlar.
– Kendisinin ve diğer şahısların canına, malına ve mülküne zarar vermemek için çevreye vereceği zararlı bir etki söz konusu olursa tehlikeyi daha başlangıç aşamasında kontrol edip, sürekli izleyerek gerekli düzenlemeleri yapar ve uygulama aşamasında mümkün olan her türlü korumayı sağlar.
– Çalışmalarının, kamu yararına ve kamu erişimine açık olmasını sağlar.
– Çalışanlarının, çevre bilincini geliştirmek amacıyla sürekli eğitim ve bilinçlendirme çalışmaları yürütür.


Hakkımızda

KAF Teknik Yapı olarak; estetik, konforlu ve sağlam yapılar sunabilmek için kaliteyi ön planda tutuyor ve sektörün öncü tedarikçi firmaları ile çalışıyoruz.

adres / Address

KAF Teknik Yapı Sanayi Ticaret A.Ş.
Kandilli Mh Kandilli Bahçe Sk No:5
Üsküdar / İstanbul

İletişim / Contact Us

Tel: +90 216 462 00 60 / 90
E-mail: bilgi@kafteknik.com.tr